Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt


Napsali o nás

12. 10. 2019 Radan Dolejš o Karlu Gottovi (†80): Když jsem přišel o práci, nabídl mi pomoc! (Aha)
Vkládal mu myšlenky do úst, psal mu scénáře a dělal dramaturga jeho pořadů a koncertů. Radan Dolejš (55) s Karlem Gottem (†80) ale také nad dobrým jídlem diskutovali o možné válce a Slavík přemýšlel o tom, že by bylo dobré pořídit si pole a pěstovat na něm obilí. „To kdyby přišla válka...“ usmívá se dramaturg a zároveň lídr kapely Patrola Šlapeto.
9. 10. 2019 Radan Dolejš ze Šlapeta zhubl 60 kilo! Teprve další operace rozhodne (Blesk)
Šlapeťák a scenárista Radan Dolejš (55) byl jedním z gratulantů na předčasné oslavě kulatin Karla Gotta (†80) v srpnu. Když z auta vystoupil pohublý pán s holemi, málokdo ho poznal. Zhubl totiž kvůli cukrovce a čeká ho další operace.
3. 10. 2019 Nabízel peníze, tahal bedny, lobboval za kolegu. Co se o Gottovi neví (idnes.cz)
Jak velkou osobností Karel Gott ve skutečnosti byl, dokládají osobní svědectví výrazných postav naší umělecké scény. Redakce iDNES.cz vám přináší čtyři vzpomínky, které mají velice daleko do obecných uctivých kondolencí.
14. 9. 2019 Radan Dolejš: Až moc celých krav (Haló noviny)
Radan Dolejš – hudebník, kapelník, producent, textař, dramaturg, scenárista, režisér, pedagog, prostě absolutní umělecký profesionál, který umí vše od A do Z. A hlavně člověk s velkým Č, respektovaný snad všemi v branži pro svou vstřícnost, laskavost a veliké srdíčko. Teď se tenhle vrchní Šlapeťák po očistě organismu zase pustil do pořádné nové práce, tak jsme ho opět oslovili k hodince pro Haló noviny.
4. 9. 2019 Známého člena skupiny Šlapeto nepoznáte. Neskutečně zhubl! (Týden)
Šlapeťák Radan Dolejš (55) dobrovolně obrátil svůj život vzhůru nohama. Přiměla ho k tomu smrt blízkého přítele, která ho hluboce zasáhla. Jeho proměna je pro leckoho až šokující!
5. 8. 2019 Už se zase vdávala! (Rytmus Života)
Tentokrát jako žižkovská frajle
5. 8. 2019 Dolejš šlape 30 let (Blesk)
4. 8. 2019 Za rok má 60 kilo dole: Jak toho zakladatel legendární české kapely dosáhl? (super.cz)
Loni nám sliboval, že už opravdu půjde do sebe a začne pořádně hubnout. Dramaturg a zakladatel legendární kapely Šlapeto svému slibu skutečně dostál. Potkali jsme se s ním přesně po roce a Radan Dolejš má dole šedesát kilo!
4. 8. 2019 Jiří Suchý ho vyrazil ze zkoušky (Blesk)
Problémy s těžkou cukrovkou mu ubrali 60 kilo na váze, vzali kus zdraví a nastolili přísnou dietu, jeden z našich nejlepších scénáristů a dramaturgů Radan Dolejš (55) přesto září.
9. 7. 2019 Málem dopadl jako Josef Mladý (†63)?! Kapelník Šlapeta Dolejš (55) zhubl o 60 kilo! (Blesk)
Šlapeťáka Radana Dolejše (55) si všichni pamatují jako usměvavého a zavalitého zpěváka. Před pěti lety vážil neskutečných sto padesát kilo. A teď? Ztrácí se před očima, zhubl totiž skoro o 60 kilo. Dohnala ho k tomu smrt jeho kolegy

Zobrazuji: 1 - 10 z 202
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >> starší