Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

Radan Dolejš ze Šlapeta zhubl 60 kilo! Teprve další operace rozhodne
(Blesk)
Karel Gott

Šlapeťák a scenárista Radan Dolejš (55) byl jedním z gratulantů na předčasné oslavě kulatin Karla Gotta (†80) v srpnu. Když z auta vystoupil pohublý pán s holemi, málokdo ho poznal. Zhubl totiž kvůli cukrovce a čeká ho další operace.

Zpěvák seskupení Šlapeto vždy vážil okolo 150 kilogramů, což mu činilo problémy v pohybu, dýchání a hlavně se mu zhoršovala cukrovka.

Držel jsem velmi přísnou dietu. Musel jsem se vzdát svého milovaného vína, pečiva, těstovin. Navíc jsem začal přísně držet dělenou stravu. A pohyb, hlavně pohyb,“ přiznal Blesku na oslavě Gotta Dolejš, který si nižší váhu nyní stále drží.

„Čeká mě ještě jedna operace nohy, doufám, že už poslední, a měl bych mít klid. Mám rozepsaný scénář k turné Gospel Timu Zuzany Stirské, tak to musím stihnout," dodal Radan právě na akci, kde gospelové seskupení křtilo klip.

Scenárista a producent zábavných pořadů nebude prý chybět ani na zádušní mši za Karla Gotta v katedrále sv. Víta. „Byli jsme dlouholetí přátelé, napsal jsem spoustu pořadů, kde vystupoval. A je mi moc smutno, že už si nikdy nepopovídáme. Jeho humor a laskavost jsou nenahraditelné. Mám s ním tolik historek, některé rád vyprávím, ale je dost i těch, co nejsou pro veřejnost," netají se Dolejš.

Zdroj:

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/621758/radan-dolejs-ze-slapeta-zhubl-60-kilo-teprve-dalsi-operace-rozhodne.html