Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt


Napsali o nás

7. 7. 2019 Radan Dolejš (55): MINUS 60 KG! VYDĚSILA HO SMRT! (Aha)
Šlapeťáka Radana Dolejše (55) si všichni pamatují jako usměvavého a zavalitého zpěváka. Před pěti lety vážil neskutečných sto padesát kilo. A teď? Ztrácí se před očima, zhubl totiž skoro o 60 kilo. Dohnala ho k tomu smrt jeho kolegy – baviče Josefa Mladého (†63), jenž zemřel před rokem.
24. 11. 2018 Radan Dolejš ze Šlapeto: Učí Gotta a Rottrovou! (Aha)
Zná se osobně s hvězdami našeho showbyznysu, vkládá jim coby scenárista myšlenky do úst, dělá dramaturga pořadů a koncertů, kde vystupují, tyká si s nimi. Radan Dolejš (54) je ale také principál kapely Patrola Šlapeto a rád zpívá hašlerky. A momentálně chystá oslavu nedožitých 80. narozenin hitmakera Karla Svobody (†68).
30. 5. 2018 Šlapeťák Dolejš: Šlape na paty Svobodovi (ahaonline.cz)
Kapela Patrola – Šlapeto slaví velké úspěchy se svým CD s názvem Chytila Patrola.
2. 10. 2017 Kdo si na Hradčanech zazpíval Hašlera? Podívejte se na zkoušku a do zákulisí velkého koncertu Karel Hašler Open Air! To je vždycky hodně zajímavé (aplausin.cz)
Na pražském Hradčanském náměstí se za účasti ministra kultury Daniela Hermana a pražského radního pro kulturu Jana Wolfa konal koncert pod širým nebem pod názvem Karel Hašler Open Air. Koncert byl věnovaný 75. výročí smrti Karla Hašlera v koncentračním táboře a možnost vyjádřit úctu k tomuto všestrannému umělci si nenechal ujít nejeden zpěvák.
30. 9. 2017 Vzpomínání na Karla Hašlera. V sobotu na Hradčanském náměstí v Praze (denik.cz)
Jedinečný koncert Karel Hašler Open Air se dnes večer uskuteční na Hradčanském náměstí v Praze. Naváže na vystoupení v Lucerně v roce 2004, pořádané k 125. výročí Hašlerova narození a na odhalení jeho pomníku na starých zámeckých schodech v Praze v roce 2009 při příležitosti 130. výročí narození.
30. 9. 2017 Známé osobnosti uctily v Praze skladatele Hašlera, večerem provázel Petr Rychlý (kultura.eurozpravy.cz)
Praha - Řada známých osobností dnes na Hradčanském náměstí v Praze uctila památku Karla Hašlera, prvorepublikového skladatele a zpěváka. Akcí, která nesla název Karel Hašler Open Air, provázel Petr Rychlý.
26. 9. 2017 Hašler měl cit pro slogan a příběh, řekl u Pokondrů Radan Dolejš (Frekvence 1)
Hostem Těžkýho Pokondra byl zpěvák a člen kapely Šlapeto. Mluvilo se o tvorbě Hašlera i vývoji kapely....
22. 9. 2017 Karel Hašler slaví, přijďte 30. září na megakoncert ZDARMA! Zazpívá Noid i Šlapeto. (tojesenzace.cz)
Koncert Karel Hašler Open Air je poctou Prahy tomuto jedinečnému muži, navazujícím na velký koncert v Lucerně v roce 2004, pořádaným ke 125. výročí jeho narození (záznam v ČT a na DVD) a na odhalení jeho pomníku na Starých zámeckých schodech v Praze v roce 2009 u příležitosti 130. výročí narození. Koncert by měl být připomínkou jeho tragické smrti, od které v prosinci minulého roku uplynulo 75 let. Pro popularizaci tohoto velikána, jehož písničky žijí dodnes je zvolen koncert až 9 měsíců po té, v pro open air koncert příznivější době. Dramaturgem koncertu je Radan Dolejš, muzikolog a propagátor Hašlerovy tvorby. Stejně jako on, tak i jména účinkujících, kteří, každý za sebe, ve svých aranžích a své typické interpretaci, přiblíží písně Karla Hašlera posluchačům v naší současnosti, jsou zárukou kvality blížícího se koncertu. Myšlenku podporuje a záštitu převzal: radní pro kulturu Hl.m.Prahy Jan Wolf a ministr kultury ČR Mgr. Daniel Herman, spolupořadatelem je Městská část Praha 1.
21. 9. 2017 Ta naše písnička česká. Karel Hašler Open Air jako pocta prvorepublikovému skladateli (operaplus.cz)
Na Hradčanském náměstí v Praze se 30. září uskuteční akce s názvem Karel Hašler Open Air, která bude poctou prvorepublikovému skladateli, zpěvákovi a herci. V přibližně dvouhodinovém programu vystoupí Iva Pazderková, Martina Bárta, Václav Noid Bárta, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jarek Nohavica a další. Vstup je zdarma. Novináře o tom dnes informoval dramaturg koncertu Radan Dolejš, muzikolog a propagátor Hašlerovy tvorby.
21. 9. 2017 v Praze se pod širým nebem uskuteční pocta Karlu Hašlerovi (radio.cz)
Na Hradčanském náměstí v Praze se 30. září uskuteční akce s názvem Karel Hašler Open Air, která bude poctou prvorepublikovému skladateli, zpěvákovi a herci. V přibližně dvouhodinovém programu vystoupí Iva Pazderková, Martina Bárta, Václav Noid Bárta, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jarek Nohavica a další. Vstup je zdarma. "Každý z vystupujících ve svých aranžích a své typické interpretaci přiblíží písně Karla Hašlera posluchačům v naší současnosti," uvedl dramaturg koncertu Radan Dolejš. Koncertu se zúčastní také Hašlerův syn Thomas.

Zobrazuji: 11 - 20 z 202
  novější <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   >> starší