Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt


Napsali o nás

2. 4. 2016 Nejmladší Šlapeťák Robert Papoušek (22) se tajně oženil! Manželka je punkerka! (Blesk)
Nejmladší člen staropražské kapely Šlapeto se tajně oženil! Robert Papoušek (22), který jako dětská hvězda zářil na televizních obrazovkách v červené bekovce a zpíval se Šlapetem hity jako Kde je moje máma, si po dvouletém vztahu vzal přítelkyni Veroniku.
8. 12. 2015 Zpěvák Josef Zíma: Svou prací žiju i doma, muziky nemám nikdy dost (Pražský deník)
Yvetta Simonová, Josef Zíma, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Karel Kahovec a George & Beatovens, Rangers Band a Patrola Šlapeto. Ti všichni to v neděli 13. prosince rozjedou ve Velkém sále pražské Lucerny, kde se odehraje letošní poslední koncert z Evergreen Tour, jehož jarní část se u diváků setkala s ohromným nadšením. Jak si jej užili sami účinkující?
30. 11. 2015 Roztomilý klučík ze Šlapeta zestárl a změnil image. Kůže, pivo a punk jsou pro něj teď vším! (Prásk (Nova))
Vzpomínáte si ještě na toho roztomilého klučíka jménem Robert z kapely Šlapeto? Společně s muzikanty ze Šlapeta válcovali české hospody a zpívali písně z těchto prostředí. Tento způsob života se mu ale z písniček vryl rovnou pod kůži.
22. 11. 2015 Pamatujete na roztomilého klučíka, který se skupinou Šlapeto zpíval Ručičky, nebojte se? Dnes má punkovou kapelu (Super)
Svého času byl Robert Papoušek hodně populární dítě. Vystupoval se skupinou Šlapeto, která interpretovala staropražské písně, a nechyběl snad v žádné televizní estrádě. Kostkovanou čapku, vestičku a šátek kolem krku oblékl také na natáčení dalšího dílu pořadu Vladimíra Hrona Poslední zhasne, kde s Patrolou Šlapeto (jak se uskupení po reorganizaci jmenuje) zazpíval písničku Před Vejtoňskou hospodou.
22. 9. 2015 Na Libeň nedám dopustit – Radan Dolejš, zpěvák a kytarista skupiny Patrola Šlapeto (Měsíčník Osmička)
Na Libeň nedám dopustit Na nádvoří Libeňského zámku zní staropražské písničky. Uprostřed kapely Patrola Šlapeto se zpod slaměného klobouku usmívá Radan Dolejš (1964), vůdčí duch kapely.
21. 9. 2015 Ohlédnutí: Kapela Patrola – Šlapeto rozezpívala zaplněné náměstí (denik.cz)
Kolín – I v dalším bodu Kolínského kulturního léta o posvícenské poslední srpnové neděli měli jeho pořadatelé z odboru školství, kultury a sportu městského úřadu šťastnou ruku. Sáhli po kapele, která si po několika peripetiích nyní říká Patrola – Šlapeto a ve svém repertoáru se specializuje na staropražské písničky.
30. 4. 2015 Simonová, Zíma, Pilarová. Lucernou prošly za jeden večer dějiny popu (idnes.cz)
Bylo to jak z jiného světa. Jména a tváře, z nichž většinu člověk zná jen ze starých časopisů, ale písničky, které má až na pár výjimek usazené někde hluboko v povědomí. Ve velkém sále pražské Lucerny se ve středu 29. dubna zastavila Evergreen Tour 2015.
29. 4. 2015 Jarní Evergreen tour vrcholí (denik.cz)
Opravdové hity a opravdové hvězdy nabízí Evergreen tour, které se dnes zastaví ve Velkém sále pražské Lucerny.
23. 4. 2015 Evergreen Tour finišuje. Každý koncert odmění diváci ovacemi ve stoje (denik.cz)
Turné s podtitulem, opravdové hity - opravdové hvězdy, slibuje divákům přes padesát hitů v téměř čtyřhodinové show. Velkolepý festival (nejen) pro seniory zahajuje pokaždé speciální orchestr Evergreen band, společně s pěvecko-moderátorskou dvojicí Karel Š
6. 4. 2015 Evergreen Tour 2015 v Pardubicích: ovace vestoje! (denik.cz)
Prvním koncertem v pardubické Tipsport Areně odstartovalo 30. března turné Evergreen Tour 2015. Koncertní šňůra plná hitů a hvězd českého hudebního nebe bude mít ještě jednu východočeskou zastávku: 9. dubna v Trutnově.

Zobrazuji: 31 - 40 z 202
  novější <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   >> starší