Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt


příspěvky

 patrola 9.7.2004 10:00 
 Jana šipošová
máte moc hezké písničky a fandím vám.moc se mi líbí Robert papoušek a hezky zpívá.


 Re: patrola 9.7.2004 10:58 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Díky za přízeň. Vážíme si jí. Baví nás koncerty. Asi ze všeho nejvíc. Robertovi to vyřídím :) Ale opatrně, aby se mu nenafouklo volátko. Je to přece jenom Papoušek :).


 Dobroty už neděláte ? 4.7.2004 22:12 
 jana weisova <j.weiss.s@seznam.cz>
Radane, právě jsem dokoukala na videu 25. Dobroty. V titulcích jste se už neobjevil. Je pravda, že jste se s Petrem Novotným rozešli ve zlém ? Vaše Jana z Ostroha


 Re: Dobroty už neděláte ? 6.7.2004 12:01 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Přeji hezký den. Omlouvám se, že reaguji až teď. Máme hlavu zamotanou realizací projektu ke 125. narozeninám Karla Hašlera a od včerejška denně hrajem, tak moc nestíhám :(
Dobroty jsem samozřejmě dělal všechny. Tedy i tyhle poslední . Dělal jsem normální, běžnou, dramaturgickou práci : Výběr všech účinkujících a témat scének s Petrem Novotným a Ivanem Kotmelem. Všchny jsem obtelefonoval a trefil se do jejich volných termínů, připravil jsem hudební čísla, přepsal jsem texty písní z CD do scénáře, sestavil jsem podrobný boďák, nechal jsem ho schválit ( tady neprošla Rebeka a Robert Papoušek s Vendulou Příhodouvou ), tak jsem je nahradil jinými čísly. Vymyslel finálovou hudební směsku, atomizoval ji na jednotlivé fráze pro konkrétní účinkující a pak už to byla klasická příprava scénáře až do jeho odevzdání dramaturgovi přidělenému na poslední dva díly Dobrot televizí Nova a pak jsem dva dny dělal dozor na place v Kolíně. Tak tohle jsem dělal i na Dobrotách 24 a 25. Závěrečný speciál 26 Tv Nova nakonec zrušila, že se jí nehodil do schématu. Chystal jsem ke každé zásadě dialog a hudební číslo. Pracoval jsem na tom průběžně celé tři roky. Ono to někdy trvá. No asi to smažu. Je to teď už k ničemu. No a že jsem nebyl v titulcích DOBROT vůbec uveden jsem se dozvěděl SMSkama až večer ve Varech, kde jsme byli s Táňou na několika akcích Kapky naděje a velkém večírku ČEZu.Na mé stálé i budoucí spolupráci s Petrem Novotným to nic nemění, jen se mne musí naučit lépe " autorsky " chránit. Jinak je to jen věc firmy, v tomhle případě redakce zábavy Tv Nova, a její kultury v práci s lidským materiálem. Ale to je pořád dokola. Sazka Aréna a její Opening mluví za vše. Takže závěrem s Petrem Novotným jsem se nerozešel, pracuju s ním rád a držte nám palce, ať se nám podaří něco pěkného vymyslet. Jinak pozdravujte v Ostrohu, snad se nám tam podaří příští rok zase zavítat. Jo, a nedejte se otrávit. Nikým a ničím. Tohle všechno je malicherné.


 Dobře jí tak Šmuclerce 18.5.2004 14:44 
 Jitka Boušková
Přečtěte si online rozhovor na idnes. Ani se Vám nedivím, že jste od té Šmuclerové odešel. Udělejte se Železným a Novotným novou Novu a bude to!


 Re: Dobře jí tak Šmuclerce 18.5.2004 22:20 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Přeji hezký den, rozhovor on-line na idnes jsem si přečetl. Pěkné. Nezakrývám, že jsem měl rád Železného Novu. Jinak jen opakuji, že je věcí každého producenta či zaměstnavatele, aby si vybíral své spolupracovníky, nebo se s nimi rozloučil, pokud mu už nejsou užiteční. Každá firma má svou kulturu, každý člověk má svůj charakter. Žiju teď projektem ke 125. narozeninám Karla Hašlera, hodně čtu a píšu. Mám víc času na děti i na kytaru. Navíc si myslím, že jsem ještě zdaleka neřekl poslední slovo.:) Ani v televizní zábavě. :) Mějte se hezky, díky za názor. Váš R


 Pan Novotný to přehnal! 18.5.2004 14:40 
 Petr Jakubíček
Zábavné pořady a Petr Novotný - proč ne. Ale on to přehnal všude okolo! Neetická reklama na hubnutí, vychloubavé články, odhalování vlastního nitra až na kůži, jeho rétorický stylem... Říkal stejné vtipy v rádiu, v televizích, v časopisech. Miluji osobnosti, které dávají rozhovory, ale přesto všechno neřeknou. Jistě hranice je velmi neohraničitelná.


 Re: Pan Novotný to přehnal! 18.5.2004 22:12 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Přeji hezký den, já mám jednu velkou potíž. Mám Petra Novotného rád. On ten byl ten, kdo mne učil jak se manažeruje hudební skupina. Já jsem zas jemu vymyslel typ osobnostní televizní Show. Jenže žijeme v Čechách, tady se dlouhodobý úspěch neodpouští. Navíc se v tm malém českém rybníku všechno rychle okouká. Tolik k televizním pořadům. Jinak s vámi souhlasím. Ale tu správnou hranici a míru si musí každý najít sám. V tom Petrovi nepomůžeme. Ani vy, bohužel ani já. Mějte se.
Radan


 Robert Papusek 16.5.2004 19:11 
 Jirka
Jste super kapela, moc rad vas posloucham, ale kdy myslite, ze se Robert Papousek nauci konecne zpivat a prestane sislat jak ctyrlety kluk?? Z pocatku to bylo roztomily, ale ted? Je to chudak, docela vam to kazi...


 Re: Robert Papusek 16.5.2004 23:19 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Ahoj Jirko, Robert se příjmením jmenuje Papoušek, jak mu teď jde zpěv zkus zjistit v GoJa Music Hall, kde od podzima zpívá roli Gavroche ve slavném muzikálu Bídníci nebo mrkni na naší sekci koncertů a rádi tě uvítáme na tebou vybrané patrolácké akci. Jinak doporučuji ukázky z CD Všechny naše holky, což je Robertovo druhé profilové album. Robert s náma zpívá o vlastní vůli, já osobně bych mu už přál mladší spoluhráče, než je Patrola. Sám musím přiznat, že s úrovní jeho zpěvu i intonace to jde prudce nahoru, tak nevím jaký snímek či vystoupení jsi slyšel. Jinak díky za přízeň. Vážíme si jí. Za Patroláky Radan


 Re: Robert Papusek 17.5.2004 11:41 
 Jirka
Ajaj, tak omlouvam se za to spatne prijmeni.. :) Ja posuzuji spise z toho co slysim z televize, hlavne z poradu Petra Novotneho, a jeho zpev, to je opravdu moc spatne. Ale jinak Vam fandim, dobry napad, dobra muzika!!


 Vsadil jste prostě na špatného koně! 13.5.2004 15:56 
 Monika Zachová
Jak dlouho jste myslel, že s tím slintou Novotným vystačite? Vždyť to začalo být ohrané a nekoukatelné!
A ten pořad na Staromáku ke vstupu do Evropské unie - taky velká hrůza!


 Re: Vsadil jste prostě na špatného koně! 13.5.2004 19:58 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Nevsadil. Ten kůň řehtal v čele dostihů české zábavy rovných sedm let. Měl by dostat metál a vlídné zacházení a důchod. Ne jít do salámu. Neopouštím zkrátka staré známé pro nové... vy snad jo ?! A Staromák je náš obraz v zrcadle EU. Byla to recese na stupiditu zábavy. A stala se její součástí. Takoví jsme byli, jsme a budem :)
Váš R


 Myslim na tebe 13.5.2004 11:31 
 Zolik <j.thompson@clara.co.uk>
Koukla jsem se do tveho denicku, coz obcas delam kdyz je mi tu trochu smutno a bylo mi jeste smutneji. Mrzi mne, ze mas takovehle starosti. Drzim ti moc palce. Je smutny co vsechno lidi neudelaji pro penize. Ale moc se mi libi ten tvuj citat o televizni zabave. Pravda.
Opatruj se. A litej vysoko a bezpecne (ti co radi abys lital nizko nevedi nic o litani - to je to nejnebezpecnejsi co muzes udelat).
PS: ruske krysy jeste porad vytrvale hryzou. Ach jo.


 Re: Myslim na tebe 13.5.2004 20:01 
 Radan Dolejš <rdolejs@iol.cz>
Dik, Zolicku, nevzdam se, jen uz obcas nehodlam mlcet, a kdyz to nekdo opravdu zaslouzi, dostane po cumaku. Kdyz se neubranime sami, sezerou nas krysy, rusky, prazsky, evropsky. Maj sedivy kozisky, uprimny usmev a velmi ostre zoubky.....


 my 15.1.2004 21:21 
 Táňa
Ahojky,
dneska byl Honzík u zápisu. Zpíval tam-děsně dlouhou písničku, kterou jsem před tím nikdy neslyšela. Taky počítal, poznával barvy, maloval,......
Mluvil jako kniha.
TEDY DO TÉ DOBY NEŽ JSME VYŠLI ZA DVEŘE :-)


 Dotaz 1.12.2003 20:00 
 Jolana Krasna <jolana.krasna@centrum.cz>
Milý Radane,
když se kouknu na Váš deníček, nechápu, jak to můžete vše stihnout:)A hlavně se z toho nezbláznit. Nesleduji činnost Patroly nijak dlouho a tak mne trochu mate jedna věc. Když jsem se dívala na vaše (mimochodem moc povedené) fotky našla jsem tam 7 lidí a Vendulu s Robertem. Ale když jste byli v televizi "Hvězdy na Vltavě, Atlet roku...)byli tam vždycky jen 4 lidi. Znamená to, že hraje jen občas někdo, nebo jste se nějak trhli?? :) Jinak držím palce a přeju hlavně hodně duševního zdraví!!!


 Re: Dotaz 1.12.2003 23:18 
 Jolana Krasna <jolana.krasna@centrum.cz>
Milá Jolano,
v pořadech na České televizi nemohu vystupovat, neboť jsem zaměstnancem Tv Nova.Je mi to líto. Moc. Tak se na to koukám pak alespoň v televizi. Na kytaru za mne hrál na playback ve Hvězdách na Vltavě II moderátor Jirka Pánek a v Atletovi roku Marek Tomschi. Jinak je nás na obraz vždy pět : bicí, basa, housle, harmonika, kytara. Ostatní jsou mistři mluveného slova a zpěváci. Ti se mění dle písniček. Na Vltavě to byl Robert Papoušek, Martin Maxa a Karel Zich. Měj se krásně a zachovej nám přízeň.
P.S. My jsme se netrhli, my jsme trhlí :)

Radan


 Bylo to super !!!! 15.11.2003 12:53 
 Blanka
Byli jsme s včera s manželem na 5. Vepřových hodech v Chodově u Varů. Robert zpívá pořád líp a líp, nic si ze sebe neděláte a přidáváte, dokud lidi nemaj dost. Za rok přijdem zase. Pozdravujte Roberta. Blana


 Vzkaz 5.11.2003 13:08 
 Rybicka <Lenka.Peller@mumnet.com>
Ahojka Radane, tak tady ten slíbený vzkaz ... sice jsem vcera psala uz jeden, ale nejakým zázrakem zase zmizel ... a kdyz uz jsme u toho hesla dne: "Kazdého dne po ránu mokrej hadr na tlamu"...viz. Eva Holubová k Bolkovi Polívkovi v Pupendu.

Hezkej den vsem príznivcum Patroly preje Rybicka


Zobrazuji: 561 - 580 z 604
novější <<  19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31   >> starší