Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

Projekt Karel Hašler 125 finišuje
(countryworld.cz)
Karel Hašler

6. října 2004 se v pražské Lucerně uskuteční slavnostní koncert pořádaný na počest génia české písničky Karla Hašlera. U příležitosti 125. výročí umělcova narození se ve Velkém sále Lucerny sejde celá plejáda významných osobností naší kultury, aby vzdala čest jeho tvorbě i životu. Hašlerovy nezapomenutelné písničky si přijdou připomenout Karel Gott, Jiřina Jirásková, Václav Postránecký, Leona Machálková, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Olympic, Petr Muk, Zita Kabátová, Aleš Brichta, Richard Tesařík, Patrola, Robert Papoušek, Vendulka Příhodová, Šlapeto, Karel Šíp, Jaroslav Uhlíř, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Gábina Goldová, Lou Fanánek Hagen a další. Celý večer bude probíhat pod moderátorskou taktovkou Pavlíny Filipovské a Karla Štědrého.
   Vstupenky na akci můžete zakoupit v předprodejní síti TicketPro, na
www.ticketpro.cz a na telefonním čísle 296 329 999. Vstupné se pohybuje v rozmezí 180,- až 350,- Kč. Ve spolupráci s pořádající agenturou jsme pro vás navíc připravili soutěž o vstupenky na tuto jedinečnou akci. Ta vypukne již tuto neděli.
   Pokud se ale do Lucerny z jakéhokoliv důvodu nedostanete, pak vězte, že záznam části koncertu odvysílá 23. října 2004 první program České televize a celý koncert se ještě také objeví na DVD, které vyjde v průběhu listopadu. Kromě vlastního koncertu však bude obsahovat i celou řadu bonusů, včetně dokumentu o realizaci projektu, historické dokumenty a fotografie Karla Hašlera a mnoho dalšího.