Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt


Napsali o nás

6. 6. 2002 »Kotelnice« Jílková: Zpěvačka ze mě nebude! (BLESK)
»Kotelnice« Michaela Jílková se vrhla na zpívání! "Moderování Kotle se ovšem rozhodně nevzdám," prohlásila se smíchem a pustila se do natáčení písní Já neumím šimi a Nešahej frajerům na zoubek.
31. 5. 2002 Historie vzniku hudební skupiny Šlapeto - 3.díl (diplomová práce - Pavel Fišar)
Moje tchýně ovládá velmi dobře němčinu, tak jsem jí přinesl moje hlášky, jako např. :”Pojďte si teď poslechnout, jaké neuvěřitelné události až komentáře se mohou až musí odehrávat ...
30. 5. 2002 Historie vzniku hudební skupiny Šlapeto - 2.díl (diplomová práce - Pavel Fišar)
JP: Jak už to v Radanových kapelách chodívá, na druhou zkoušku přišel černý klarinetista Josef Horvát, ze kterého se vzápětí vyklubalo, že je virtuos na klávesy a tahací harmoniku ...
29. 5. 2002 Historie vzniku hudební skupiny Šlapeto - 1.díl (diplomová práce - Pavel Fišar)
Základním kamenem této práce je rozhovor se zakládajícími členy, tohoto v českých zemích dnes již legendárního hudebního souboru. Pokusil jsem se zdokumentovat historii jejího vzniku, průběhu, ...
15. 4. 2002 Patrola punkerů (BLESK)
Skupina Patrola slaví první výročí existence. "Oslavám předcházela drobná sázka o metr piv s Jiřím Pánkem, že z Patroly neudělám první českou punkovou kapelu.
4. 2. 2002 Šlapeťák rozdával podpisy (BLESK)
"Malý Šlapeťák" Robert Papoušek se skupinou Patrola, Petr Spálený, Jakub Smolík a moderátorka Lucie Výborná byli hlavními hvězdami pátého benefičního koncertu Děti dětem.
25. 1. 2002 ŠLAPEŤÁK BUDE BOHATÝ ŽENICH (BLESK magazín)
V současné době naší nejznámější a patrně nejlépe placenou dětskou hvězdou je teprve osmiletý malý Šlapeťák Robert Papoušek.
27. 12. 2001 Rozjezdy pro Roberta Papouška
Z kostela do Šlapeta
(Týdeník TELEVIZE)
Když začali Robertu Pa-pouškovi říkat Malý šlapeťák, byly mu dva roky. Teď už je o něco větší, chodí do druhé třídy, ale přezdívka mu zůstala. Zdá se, že je s ní celkem spokojený.
27. 12. 2001 Nikdy neříkej nikdy! (TV Plus)
Po natáčení loňské silvestrovské galashow se dramaturg Novy Radan Dolejš nechal slyšet, že ho v žádném případě už nikdo nepřinutí, aby ten nekonečný maratón absolvoval znovu.
13. 12. 2001 Sedmiletý Robert Papoušek má desku! (Týdenník TELEVIZE)
Ve slovníku cizích slov stojí, že patrola je vojenská nebo policejní hlídka. Že se Patrola jmenuje i Šlapeto Revival Band, tam zatím ne-ní. Kapela totiž vznikla nedávno ...

Zobrazuji: 161 - 170 z 202
  novější <<  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   >> starší