Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Krásné vánoce a šťastný Nový rok 2008, zdraví, pohodu, lásku i splnění všech nejtajnějších snů vám ze srdce přejí Vaši PATROLÁCI !!! Těšíme se na vás i v naší již v sedmé koncertní a INFERNETOVÉ sezóně :) Můžeme vám slíbit, že se s námi nebudete nudit :)
Pro vánoční a novoroční vydání patroláckého Infernetu jsme pro vás přichystali : PF 2008 v podobě "četnického" mini CD volně ke stažení, angl. a něm. průvodce patroláckým webem, doplněné rubriky atd.

Krásné a pohodové vánoce a PF 2008

Krásné vánoce a šťastný Nový rok 2008, zdraví, pohodu, lásku i splnění všech nejtajnějších snů vám ze srdce přejí Vaši PATROLÁCI !!! Těšíme se na vás i v naší již v sedmé koncertní a INFERNETOVÉ sezóně :) Můžeme vám slíbit, že se s námi nebudete nudit :)

Buďte s námi a INFERNETUJTE !

Pro vánoční a novoroční patroláckého Infernetu jsme pro vás přichystali různá překvapení : PF 2008 v podobě "četnického" mini CD volně ke stažení, anglického a německého průvodce patroláckým webem a do 31.12. budou významně doplněny rubriky Deníček, patrolácká historie i servis pro pořadatele. 

Žižkovská policejní humoreska

Konec patroláckého roku je také v pilné přípravě nového kabaretního představení skupiny Patrola/Šlapeto. Můžeme jen prozradit, že Radan s Oťasem pilně pracují na scénáři, který by se měl hned po novém roce začít zkoušet. Kdy a kde bude premiéra celého představení se dozvíte na našem INFERNETU.

Čili BUĎTE S NÁMI A INFERNETUJTE I V ROCE 2008 !!!!

Děkujeme moc za vaši přízeň a budeme se i nadále snažit vaši důvěru v nás vloženou nezklamat. Howgh.

Vaši Patroláci