Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Patrola/Šlapeto natočila 30.11. spolu s brněnskou četnickou pátračkou Silvestrovský díl Četnických humoresek. Na obrazovce ČT1 se tento pořad objeví 31.12. od 21:45 hod. Spolu s patroláky zpívají Z.Junák, E. Pardus, P.Zedníček, A.Antalová, Z. Slavíková aj
Šlapeťáci se také objeví v pořadech Staropražské vánoce (ČT2 25.12. od 15:15) a v Hašlerkách (ČT1 27.12. v 5:35). Pro koncertní sezonu chystá Patrola koncertní program ŽIŽKOVSKÁ POLICEJNÍ HUMORESKA.

SILVESTROVSKÉ ČETNICKÉ HUMORESKY

Patrola/Šlapeto natočila 30.11. spolu s brněnskou četnickou pátračkou Silvestrovský díl Četnických humoresek. Na obrazovce ČT1 se tento pořad objeví 31.12. cca od 21:45 hod. Spolu s patroláky zpívají Z.Junák, E. Pardus, P.Zedníček, A.Antalová, Z. Slavíková a další.

VÁNOCE, SILVESTR A HLAVNĚ CELÝ ROK 2008 SE SKUPINOU PATROLA/ŠLAPETO

Šlapeťáci se také objeví v pořadech Staropražské vánoce (ČT2 25.12. od 15:15) a v Hašlerkách (ČT1 27.12. v 5:35). Pro koncertní sezonu chystá Patrola koncertní program ŽIŽKOVSKÁ POLICEJNÍ HUMORESKA.

Scénář píší Radan s Oťasem a měl by být hotov do konce prosince. Zatím víme jen to, že jedná o veselou, byť napínavou kriminální historku z žižkovského podsvětí. Samotný příběh se zabývá osudem vyhlášené lehké děvy, které se povedlo okrást za jedinou noc šest počestných žižkovských občanů. Případu se ujímá policejní inspektor Otto Vaňátko (O.Litomiský, který vede vyšetřování spolu s policejním čekatelem Robertem Strakapoudem (R. Papoušek). 

Na začátku ledna se začne zkoušet a na jaře by měla být premiéra. Více se pochopitělně dozvíte pouze na našem INFERNETU.

PODĚKOVÁNÍ

Chtěli jsme vám všem poděkovat za neutuchající zájem, který se projevil v celkovém počtu 1.455.855,- clicků jen k nešnímu dni a k 20:00 hod, stejně jako za to, že jste si stáhli již 3.781,- kopií našeho internetového CD "Máme v kleci Papouška". Pokusíme se vaši, v más vloženou, důvěru nezklamat ani v koncertní sezóně 2008.

Do konce roku se ještě ohlásíme.

Pokojný a klidný ADVENT.

Vaši Patroláci