Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Skupina Patrola v pátek 14.9. na ČT2 od 14:05 v pořadu "Na vlně první republiky" s písněmi Karla Hašlera a V+W. Patrola 15. 9. na festivalu Happy Beer Days v Praze na Císařské louce. Pojďte si poslechnout legendární Hašlerky přímo na místo jejich vzniku.
Patrola, nebo chcete-li Patrola/Šlapeto se chystá pilně spolu se všemi představiteli slavné brněnské pátračky, Ondrou Havelkou a jeho Melody Makers na natáčení Silvestrovských Četnických Humoresek.

Aktuality koncertní

Skupina Patrola v pátek 14.9. na ČT2 od 14:05 v pořadu "Na vlně první republiky" s písněmi Karla Hašlera a V+W. Patrola 15. 9. na festivalu Happy Beer Days v Praze na Císařské louce. Pojďte si poslechnout legendární Hašlerky přímo na místo jejich vzniku.

Aktuality televizní poprvé

Patrola, nebo chcete-li Patrola/Šlapeto se chystá pilně spolu se všemi představiteli slavné brněnské pátračky, Ondrou Havelkou a jeho Melody Makers na natáčení Silvestrovských Četnických Humoresek. Dvoudílný pořad, který připravuje režisér Vojta Fatka v brněnském televizním studiu se objeví v hlavním vysílacícm Silvestrovském čase na ČT1, Patrola se s Melody Makers podělí o hudební část této silvestrovské veselice. O dalších přípravách, natáčení i překvapeních jaká pro Silvestr s brněnskými četníky se dozvíte exkluzivně jen a jen na našem INFERNETU.

Aktuality televizní podruhé

 pátek 14. 9. 2007 14:05 ČT2

Na vlně první republiky

(2/7)
 
O hercích a divadlech. Nový vzdělávací cyklus o tomto období naší historie
V počátcích První republiky bylo všem do zpěvu - i pánům hercům. Ať už byli ze scén velkých a oficiálních nebo malých. Některé písničky - jako od Karla Hašlera - slýcháme dodnes. Ve dvacátých letech také vznikl fenomén hereckých hvězd. V třicátých letech divadlo překročilo české hranice, protože se vymanilo z národní omezenosti, hry Karla a Josefa Čapkových a Periferie Františka Langera přepluly moře a hrají se dodnes. V pořadu zazní také několik písní v podání skupiny Patrola/Šlapeto.
 
A ještě internetový odkaz, kdyby jste to náhodou nestihli :) :
 

Aktuality s Robertem

Na četné dotazy co je s malým Robertem Papouškem rádi a hned odpovíme. Tak za prvé : Robert už není malý, je z něho mladý gentleman, který vzrůstem a silou hlasu snadno zastíní některé Patroláky pomenších postav. Za druhé : Robert nám v létě úspěšně domutoval, což ovšem znamená, že musíme přezkoušet komplet repertoár, tak abychom společně ladili. Rozhodli jsme se proto nazkoušet několik zbrusu nových písní, ostatně i pro silvestrovské Četnické humoresky chystáme drobné novinky.

Aktuality s INFERNETEM

Skončili prázdniny, tak by se měl do normálního provozu dostat i náš INFERNET. Postupně budeme aktualizovat všechny rubriky a do konce roku chystáme i podstatnější změny na našem INFERNETU. Děkuje za vaše CLICKY : 1.342.149 je úctyhodný počet, stejně tak jste si už v rubrice Vypalte si prosím stáhli již 3.358x naše bonusové CD "Máme v kleci Papouška". Díky za moc, ať se vám všem daří, pište, choďte na koncerty a hlavně INFERNETUJTE. Určitě o sobě dáme zas vědět.

Za Patroláky zdraví

Radan