Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Karel Hašler se po 91 letech vrací do Národního divadla. Jeho písně ožijí v podání skupiny Patrola dne 23.4. 2007 na hudební veselici po premiéře jazzové opery "Dobře placená procházka" autorů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra v režii Miloše Formana !!!
A ještě jedna jarní novinka. Dohodli jsme se na dlouhodobější spolupráci se zpěvákem Richardem Tesaříkem. Zatím máme nacvičeny tři písně : Plují mraky do daleka, Můj kamarád a Krásná je za noci ....

Karel Hašler se vrací do Národního divadla ....

Karel Hašler se po 91 letech vrací do Národního divadla. Jeho písně ožijí v podání skupiny Patrola dne 23.4. 2007 na hudební veselici po premiéře jazzové opery "Dobře placená procházka" autorů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra v režii Miloše Formana !!!

Karel Hašler dostal v Národním divadle tříměsíční výpověď za prošvihnuté představení Davida a Goliáše, které 9.prosince 1915 zaspal, unavený po vyčerpávajícím zájezdu. Ředitel čihohry Národního divalda Jaroslav Kvapil byl v tomto případě neoblomný a Hašler si na prknech ND zachrál naposled 12.4. 1916 ve hře "Ďáblice..." Ačkoliv jeho písně i um doznaly velkého věhlasu na prkna Národního divadla se Karel Hašler již nevrátil. Vrací se tedy až nyní 23.4. 2007 zcela symbolicky v doprovodu dalších velikánů české písničky Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Jsme rádi, že můžeme být u toho.

Richard Tesařík a Patrola

A ještě jedna jarní novinka. Dohodli jsme se na dlouhodobější spolupráci se zpěvákem Richardem Tesaříkem. Zatím máme nacvičeny tři písně : Plují mraky do daleka, Můj kamarád a Krásná je za noci matička Praha, takže pokud nás budete chtít vidět pohromadě, dejte vědět. O dalších společných písních přemýšlíme. Nápady vítány.

Těšíme se na vás na koncertech

Užívejte jara a INFERNETUJTE !!!

Vaši Patroláci