Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Už je tu zase to pitomý jaro, ptáci řvou šeříky smrdí... prostě ideální čas navštívit dvojkoncert skupiny PATROLA/ŠLAPETO s hosty Petrem Mukem a Richardem Tesaříkem a BANJO BANDU IVANA MLÁDKA. Kdy a kde ? 26.3. 2007 od 19:00 v Retro Music Hall v Praze.
Koncert pořádá občanské sdružení PŘÍTEL V NOUZI, které vzniklo v reakci na vážné zdravotní postižení našeho přítele, kamaráda a kolegy PhDr. Jana Czecha. Přijďte se pobavit a pomoci dobré věci !!!

JARNÍ INFERNET

Už je tu zase to pitomý jaro, ptáci řvou šeříky smrdí... prostě ideální čas navštívit dvojkoncert skupiny PATROLA/ŠLAPETO s hosty Petrem Mukem a Richardem Tesaříkem a BANJO BANDU IVANA MLÁDKA.Kdy a kde ? 26.3.2007 od 19:00 v Retro Music Hall v Praze.

KONCERT PRO HONZU CZECHA

Koncert pořádá občanské sdružení PŘÍTEL V NOUZI, které vzniklo v reakci na vážné zdravotní postižení našeho přítele, kamaráda a kolegy PhDr. Jana Czecha. Přijďte se pobavit a pomoc dobré věci !!!

V první polovině koncertu vystoupí skupina PATROLA/ŠLAPETO s Robertem Papouškem, Oťasem Litomiským, Richardem Tesaříkem a Petrem Mukem, přičemž se dají očekávat ještě různá jiná překvapení :) a druhá část večera bude patřit BANJO BANDU IVANA MLÁDKA.

PŘÍMÝ LINK NA PŘEDRODEJ VSTUPENEK

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=14163&code=TICKET&language=2

PRO PODROBNĚJŠÍ INFORMACE DOPIS JIRKY MEJSTŘÍKA

 

Vážení přátelé a kolegové,

                dne 26.3. 2007 proběhne v prostorách Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2, benefiční představení Ivana Mládka a jeho skupiny, skupiny Šlapeto/Patrola a jejích hostů, Petra Muka a Richarda Tesaříka. Toto  představení pořádá občanské sdružení PŘÍTEL V NOUZI,  které vzniklo v reakci na vážné zdravotní postižení našeho přítele,kamaráda a kolegy, PhDr. Jana Czecha.

Účinkující umělci vystoupí bez nároků na honorář a získané prostředky budou využity na zlepšení kvality života v nesnadné životní situaci.

Současně bylo  za stejným účelem zřízeno bankovní  konto  č. 51-1095390287/0100, na které již někteří z vás přispěli. Všem dárcům děkujeme. Případným dárcům je možno vystavit daňový doklad pro účely daňového odpočtu.

V uvedené souvislosti si dovoluji pozvat Vás na benefiční představení, kde bude kromě jiného příležitost setkat se s řadou kolegů  z mediální branže a televizní zábavy. Současně si dovoluji požádat Vás o rozeslání této informace dalším kolegům a známým z Vašeho okruhu neboť jenom dostatečnou návštěvou lze naplnit sledovaný účel celé akce. Vstupenky v ceně  Kč 250,- lze zakoupit v předprodeji TICKETSTREAM nebo přímo na místě před zahájením akce. Pokud pracujete v médiích, prosím o přiměřenou propagaci. V případě potřeby mne prosím kontaktujte.

S pozdravem a poděkováním všem, kteří jakkoliv pomohli či pomohou :  

Jiří Mejstřík, jednatel OS, jiri.mejstrik@iol.cz, 602 335 443

 

 

 PRO VZPOMÍNKU KOUSEK RADANOVA DENÍČKU Z 11.10.2005

Ráno, ráno, raníčko. Skoro celou noc jsem opravoval scénář "Holky od Červený řeky" a ještě psal technický scénář na sobotní Sazka Arenu. Ranní káva s náměstkem ministra financí. Témata pracovní, leč diskrétní. V 11:00 velká porada v agentuře GoJa, téma je sobota. Naštěstí mám opravdu jako asistenta režie k ruce Filipa Janečka a ještě Alici Janečkovou. Seznam úkolů je sice poměrně rozsáhlý, ale JUDr. Janeček moc nediskutuje, rozdá úkoly a pověří mne vedením operace. Kolem půl druhé je jasno a já přejíždím do JVS Group na Smíchov, kde mne čeká Leoš Mareš, Petr Soukup a tým JVS Group. Téma je módní přehlídka TOP FASHION 2006 Beaty Rajské,  která je tenhle čtvrtek a chtělo by to napsat boďák, případně celý scénář. Ještě přicházejí zastupkyně nadačního fondu Leontýna, dostávám pěknou hromádku údajů a sponzorech, partnerech i o přehlídce samotné. Procházkou s hlavou jako pátrací balón vyrážím do Solidní nejistoty na vernisáž kalendáře s obrazy Karla Gotta. Samozřejmě se tam potkávám s Pepou Koktou, Martinem Peterem, Felixem Slováčkem, Dádou Patrasovou, Ivanem Mládkem, Petrem Pečeným, Karlem Svobodou a Vendulou Svobodovou. Celý večer kazí jen SMSka od Marcela Šůchy, že manželka našla Honzu Czecha doma v bezvědomí, že je to vážná mozková příhoda a že je na Homolce. Ještě večer s Alexandrou telefonicky mluvím, děsí mne to. Vernisáž opouštím celkem brzo s podepsaným kalendářem : "Honzíkovi a Kubíkovi Karel Gott". Noc je neklidná, prý mluvím ze spaní. Zdá se mi o Honzovi.

1.000.000 ckliků na našem INFERNETU

A ještě je tady drobný důvod k oslavě. Patrolácký INFERNET překročil 1.000.000 vašich kliků a INFERNETOVÉ CD PATROLY "Máme v kleci Papouška" si už stáhlo přes 2.500 návštěvníků našeho webu. Děkujeme a zachovejte nám přízeň !!!

S úctou vaši PATROLÁCI