Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

11.7.2004 první natáčecí studiová klapka v nahrávání základů písní pro projekt Karel Hašler 125., Život plný písniček aneb Pocta Karlu Hašlerovi. Až do 11.9.2004 bude probíhat nahrávání 55 nejslavnějších Hašlerek, mix i mastering.
2CD se bude křtít v pražské Lucerně 6.10.2004, bude na něm 40 Hašlerek a bude stát 299 Kč. Část z výtěžku půjde na Projekt Písničkář a pomník Karla Hašlera. Připojujeme Play list aktuálního turné.

Vydání se aktualizuje do 7.7.2004 do 7 hodin 7 minut ráno. :)

Karel Hašler 125. Stav Projektu

11.7.2004 první natáčecí studiová klapka v nahrávání základů písní pro projekt Karel Hašler 125., Život plný písniček aneb Pocta Karlu Hašlerovi. Až do 11.9.2004 bude probíhat nahrávání 55 nejslavnějších Hašlerek, mix i mastering.

Karel Hašler 125. Křest 2CD a info o Patrole

2CD se bude křtít v pražské Lucerně 6.10.2004, bude na něm 40 Hašlerek a bude stát 299 Kč. Část z výtěžku půjde na Projekt Písničkář a zbudování pomníku Karla Hašlera.

Připojujeme Play list aktuálního " mělnického " turné.

Patrola - Mělník - Červenec 2004

Pozor začátky koncertů se posouvají na 15:30 !!! Nechceme vás ošidit o přídavky :) !!!!!!!

Na vaše četná přání uveřejňujeme podrobné informace, včetně aktuálního playlistu. Délka představení je 110 minut čistého času + přídavky :) Ty už záleží na vás. Jinak sestava vystoupení vychází ze všech diváckých a posluchačských anket za celou tříletou historii Patroly :)

Od 5.7. do 24.7. hraje Patrola v hale společnosti BECK INTERNATIONAL CZ v Mělníku v rámci letních pivních slavností. Průměrně je prodáno kolem 800 vstupenek na jedno představení. Hraje se denně, kromě nedělí, od 16:00 do 18:00 hodin. Přídavky a překvapení nejsou vyloučeny. U mixážního pultu uvidíte Petra Mayera, u prodejního pultu Ivo Papouška, na pódiu uvidíte : Roberta Papouška ( zpěv ), Tomáše Jelínka ( zpěv, mandolína, kytara, banjo, tanec ), Radana Dolejše ( kecy, kytara, krákor ), Karla Hozu ( akordeon, zpěv, vokál, duchovno ), Milana Černého ( kontrabas ) a Pavla Fišara ( bicí, tamburíny, vokály, Mars, Brutus ).

Patrola bude hrát na dva sety :

První SET

1.Libeňský plynojem ( všichni )

2. Čí je Praha ? Naše ! ( Tomáš + všichni )

3. Já jsem viděl hezkou holku stála na rohu ( Tomáš )

4. U direkce praskla puma ( Radan + Tomáš, tanec oba )

5. A to je ten pokrok ( Radan, Karel, Tomáč, Yo-Yo Rhytmick )

6. Tydlitát ( Radan + Tomáš )

7. Lidičky, já mám rád pívo ( Radan + Tomáš )

8. Nepudeme spát až ráno v šest ( Tomáš )

9. Já mám holku od Odkolků ( Robert )

10. Kára, kvartýr, dovolená ( Robert )

11. Marta je Marta ( Robert )

12. Zpěváci toulaví ( Tomáš + Robert )

13. Hvězda na vrbě ( Robert + Tomáš )

14. Švestková alej ( Robert )

15. Kde je moje máma ( Robert )

Druhý SET

1. Všechny myši za sebou ( Tomáš + Radan )

2. Kudrnatá ( Tomáš )

3. Hrobečky ( Robert )

4. Dušičky ( Robert )

5. Pijanovka ( Robert )

6.Zámecké schody ( Tomáš + Karel + Radan )

7. Nando, ty jsi ta myš fórová ( Tomáš )

8. Mým domovem ztichlá je putyka ( Tomáš + Karel )

9. Na Františku ( Radan )

10. Ku Praze uhání vlak ( Robert )

11. Ručičky nebojte se ( Robert )

12. Kapička štěstí ( Robert )

 

Přídavky :

1. Ta naše jedenáctka ( Všichni )

2. Bramborová placka ( Robert )

3. Ta naše písnička česká ( Robert )

Samozřejmě budou na pořadu dne i divácké soutěže o písničky na aktuální přání. V osudí budou letos tyto tituly : Do hospody přišla, Za tou naší garáží, Píseň o Mařeně, Holka neznámá, Ne a nebudem se ženiti, Má roztomilá Baruško, Točte se pardálové, Na Pankráci, Krásná je za noci matička Praha, V Kartouzských temnotách čili No tak vidíš Máňo, Na Vlachovce, Škoda lásky, Když nad Prahou se večer uklání, Fešák Hubert, Chytila Patrola prostitutku mladou, Malostranské střechy, Vltavo, Vltavo.

Prodejní stánek mělnického turné :

Součástí celého turné bude samozřejmě prodejní stánek pod vedením Ivo Papouška. Letos naposled budou k dostání starší MC a CD Šlapeta z let 1991 až 2001 za jednotnou cenu 99 Kč MC, 149 Kč CD. Budou k dostání rovněž různé dárkové boxy, zpěvníky i plakáty za nejnižší ceny v ČR. Stejně ta bude naposled k dostání první CD Roberta Papouška : Máš-li kapičku štěstí a různé bonusové singly Patroly, rovněž za minimální ceny. Stejně tak je možné si pořídit kompletní sady plakátů a podpisových karet. Za normální distribuční ceny budou k dostání CD Patroly a Roberta : Zpráva o stavu pražských hospod 2003 a Všechny naše holky 2004. Každopádně :  Těžko dnes pořídíte naše CD někde levněji než u Papoušků v Mělníku.

 

Buďte s námi a INFERNETUJTE !!!! Díky za rekordních 227.000 clicků. Další letní vydání na konci července. To zas už snad budeme zase o kousek dál :)