Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Patrola s Jiřinou Jiráskovou, Leonou Machálkovou, Yvettou Blanarovičovou, Petrem Mukem, Bohušem Matušem, Vendulou Příhodovou, Robertem Papouškem, Bambini di Praga a Pražskými filharmoniky 25.3. + 27.3.2004 v Sazka Areně !!!
Patrola s Robertem nahrála píseň Trpasličí svatba pro Svatbu roku. Pořad se natáčí 28.3. v KD na Smíchově a vysílá se 10.4. od 20:00 na ČT1.Dále : 7.4. Patrola v Show Chceme žít s vámi na Výstavišti.

Pocta Karlu Hašlerovi v Sazka Areně 25. + 27.3. 2004

Patrola s Jiřinou Jiráskovou, Leonou Machálkovou, Yvettou Blanarovičovou, Petrem Mukem, Bohušem Matušem, Vendulou Příhodovou, Robertem Papouškem, Bambini di Praga a Pražskými filharmoniky 25.3. + 27.3.2004 v Sazka Areně !!!

Patrola a její hosté se představí v těchto slavných Hašlerových písních :

Praha-srdce Evropy : Robert Papoušek, Vendula Příhodová,

Starý dům : Leona Machálková

Po starých zámeckých schodech : Bohuš Matuš

Malostranské střechy : Jiřina Jirásková

Čí je Praha ? Naše ! : Robert Papoušek, Vendula Příhodová

Když nad Prahou se večer uklání : Petr Muk

Česká písnička : Všichni

Patrole vypomáhají Pražští filharmonici pod vedením Bohumila Kulínského a Bambini di Praga.

Patrola v médiích

Patrola s Robertem nahrála píseň Trpasličí svatba pro Svatbu roku. Pořad se natáčí 28.3. v KD na Smíchově a vysílá se 10.4. od 20:00 na ČT1.Dále : 7.4. Patrola v Show Chceme žít s vámi na Výstavišti.Záznam z koncertu pořizuje Tv Nova. Patrola se představí třemi novinkami z druhého alba Roberta Papouška. Patrola by se také měla objevit v závěrečných 25 Dobrotách Petra Novotného a to s duetem Kosí fox, který zpívají Robert s Vendulou Příhodovou. Poslední Dobroty se natáčejí 28. + 29. 4. v divadle v Kolíně. Jejich vysílání je plánováno na listopad 2004. Patrola by se měla objevit také v přímém přenosu Show ke vstupu ČR do EU 30.4. 2004 na ČT1.

 

Radan a jeho odchod z Tv Nova

" Z Novy jsem odešel po vzájemné dohodě. Ze dne na den, se slušným odstupným, takže neočekávejte, že na své bývalé zaměstnavatele budu plivat nějakou špínu. Důvod je jednoduchý. Po devíti letech denního nasazení a několika stovkách odvysílaných pořadů jsem v Nově nemohl dýchat. Narůstalo napětí mezi mnou a mým přímým nadřízeným Ivanem Rösslerem, které se týkalo především pojetí televizní zábavy a jisté vztahové kultury v redakci. Navíc Nova odmítla realizovat Show ke 125. Narozeninám Karla Hašlera, protože z jejího pohledu je to televizní staroba. Odešel jsem po důkladném zvážení všech okolností  během 24 hodin a hned jsem přijal několik úkolů : Scénář + umělecká produkce Andělů + Desky roku 2003 ( Vysílala ČT1 ) 20.3.2004., scénář na Svatbu roku pro ČT, stal jsem se hlavním scénáristou projektu SAZKA ARENY pro změnu pro Tv Nova a připravuji pro ČT Show ke vstupu do EU na 30.4. 2004. Jinak jsem stále dramaturgem Dobrot Petra Novotného, byť za firmu 6P, za Tv Nova je to teď Honza Czech, takže alespoň po létech můžeme zase pracovat spolu. " tolik Radan o svém odchodu t Tv Nova, kde pracoval jako dramaturg v letech 1995 - 2004. Více se dozvíte brzy z jeho Deníčku, který začal postupně doplňovat.

Patrola a koncerty

Celý červenec bude Patrola koncertovat s Robertem Papouškem v Mělníku na pivních slavnostech. jedná se o 24 představení, od 5.7. do 31.7 vždy od 16:00 s vyjímkou nedělí, kdy se nehraje.. Zároveň by měla přijmout angažmá na PRAGUE PARTY Petra Novotného, která je plánována od 11.6. do 18.9. denně od 20:00 ve velkém sále Smíchovského pivovaru. Objeví se také na velkém festivalu na pražském Vyšehradě a to 5.6.2004. O ostatních koncertech vás budeme průběžně informovat.

Buďte s námi a INFERNETUJTE !!!