Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Krásné vánoce, milého Ježíška a pohodový šťastný nový rok 2004 všem lidem dobré vůle přejí vaši Patroláci ! Děkujeme za vaši přízeň, přejeme lásku a zdraví. Těšíme se, že se s vámi budeme setkávat celý rok opět na koncertech i na našem INFERNETU !!!
19.12. jsme odehráli poslední letošní koncert v Lázních Bělohrad a až do 14.1. máme patrolácké prázdniny. Proto i další vydání Infernetu plánujeme až koncem ledna. Buďte s námi. Infernetujte !!!

Krásné vánoce a PF 2004

Krásné vánoce, milého Ježíška a pohodový šťastný nový rok 2004 všem lidem dobré vůle přejí vaši Patroláci ! Děkujeme za vaši přízeň, přejeme lásku a zdraví. Těšíme se, že se s vámi budeme setkávat celý rok opět na koncertech i na našem INFERNETU !!!

19.12. jsme odehráli poslední letošní koncert v Lázních Bělohrad a až do 14.1. máme  patrolácké prázdniny. Proto i další vydání Infernetu plánujeme až koncem ledna. Buďte s námi. Infernetujte !!!

Televize Nova slaví 10. let

V lednových nedělích nevynechejte reprízy staré " novácké " zábavy. V odpoledních časech se budou reprízovat staré pořady ještě se skupinou Šlapeto. Ta se objeví v " Pojďte s námi na pivo ",  " Kabaret U Knoblocha ", " Novoty 1 " , mihne se i v " Nedvědech na Strahově " a v pořadu " Ve dvou se to lépe táhne "  k 6. výročí Tv Nova.

Ještě malé opakování :

Patrola v lednu 2004 v médiích

Patrolu čeká v lednu natáčení písní pro pořad 10.let s vámi,což je výpravná show k 10. Výročí Tv Nova. S Ladislavem Potměšilem a Jardou Sypalem natočí směs slavných policajtských písní. Natáčení se uskuteční 14.1. - 17.1. 2004 v pražské GoJa Music Hall na Výstavišti. Zároveň Patrola spolu s Robertem Papouškem chystá nové číslo do 23 Dobrot Petra Novotného 19.1. + 20.1. 2004 v městském divadle v Kolíně. S největší pravděpodobností se bude jednat o píseň "Kára, kvartýr, dovolená " autorské dvojice Jaroslav Uhlíř / Lou Fanánek Hagen.

Patrola a repertoár a Infernet

Druhou polovinu a ledna a únor bychom chtěli věnovat přípravě nového repertoáru jak pro koncertní pódia, tak pro nové CD, chystáme doplnit vše co jsme slíbili, a zatím nestihli, do našeho Infernetu. Doplníme Deníčky, HistoriiNapsali o nás i rubriku Rarity s dosud nevydanými nahrávkami. Sledujte sekci Koncerty, tam budou také přibývat jasné termíny jara i podzimu.

Vánoční patrolácká soutěž

Pro všechny patrolácké fandy je tady velmi jednoduchá patrolácká soutěž. Odpovědi, o jejichž správnosti nepochybujete pošlete na adresu : radan.dolejs@iol.cz.

Prvních 10. správných odpovědí odměníme podpisovými kartami, plakátem a CD Singlem Patroly s písněmi Pijanovka a Hvězda na vrbě.Stačí jen správně odpovědět na následující tři otázky :

1. Na novém CD skupiny Patrola zpívají s Robertem tito hosté :

a / Petr Muk a Yvetta Blanarovičová

b / Čuk a Gek

c / Martin Maxa a Vendula Příhodová

2. Nové CD Roberta Papouška a Patroly se jmenuje :

a / Všechny naše holky

b / Všechny naše vdolky

c / Někdo má rád holky

3.Skupina Patrola zatím natočila a vydala tři řadová CD. Jejich názvy jsou :

a / Dole v dole, Jampadampadampdadadá, Butykvárium

b / Máš-li kapičku štěstí, Zprava o stavu pražských hospod 2003, Všechny naše holky

c / Ručičky nebojte se, Červená sedma a jiné trumfy, Stál na nároží bijásek

 

Buďte s námi a Infernetujte i v roce 2004 !!!