Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele nové · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Dostaveníčko s První republikou · Nové CD nové · Kontakt

facebook facebook

Věra Nerušilová a Fešák Hubert v Patrolácké verzi ve Zlaté mříži na Tv Nova 8.2.2003. Vendulka Příhodová natočila duet " Pepíčku začni" s J.A. Náhlovským pro Dobroty 15, Patrola natáčí 3.2. + 4.2. Dobroty 16 s Alešem Brichtou a Petrem Mukem !!!
Robert Papoušek dostal nabídku na hlavní dětskou roli v znovuobnovené premiéře muzikálu Bídníci ! Nové CD Roberta už má pracovní název " Všechny moje holky " a singlový duet s Martinem Maxou !!!

 

Patrola v médiích

Věra Nerušilová a Fešák Hubert v Patrolácké verzi z aktuálního CD ve Zlaté mříži na Tv Nova 8.2.2003. Vendulka Příhodová natočila duet " Pepíčku začni" s J.A. Náhlovským pro Dobroty 15,které se vysílají 1.3.2003. Patrola natáčí 3.2. + 4.2. Dobroty 16 s Alešem Brichtou a to reminiscenci na film Třináctý revír v písni V Kartouzských temnotách a s Petrem Mukem jako Karlem Hašlerem romantický song Když nad Prahou se večer uklání!!! Zrádnou Máňu, která bude po zásluze zastřelena i tu bestii, kvůli které zpěvák oné Hašlerky spáchá sebevraždu, hraje skvěle Yvetta Blanarovičová. Série Patroláckých písních o mordech a vraždách v Dobrotách pokračuje ! ( Hrobečky, Dušičky, Nešahej, Nešahej..... )

Robert Papoušek

Robert Papoušek dostal nabídku na hlavní dětskou roli v znovuobnovené premiéře muzikálu Bídníci ! Premiéra by měla být na podzim a je to po Zimní královně s Dádou Patrasovou další zasloužený sólový Robertův úspěch. Nové CD Roberta už má pracovní název " Všechny moje holky " a bude mít singlový duet s Martinem Maxou !!! Práce na přípravě nového CD propuknou v těchto dnech a týdnech a o všem budeme rádi informovat především čtenáře našeho Infernetu.

Web a novinky

Radanova chřipka poněkud zestručnila vydání aktuálního Infernetu, ale zase vám to vše vynahradil ve svém lednovém Deníčku. Inovována je v rubrice Deníček možnost si teď už stahovat všechny měsíce ke čtení a případnému tištění, abyste zbytečně neutráceli za stále ještě drahý přístup k Internetu. Novinky jsou i v rubrice Napsali o nás a brzy se objeví i v dalších rubrikách. Koncertní a další aktuality přibydou v dalším vydání, které můžete očekávat za necelé tři týdny. Gratulujeme vám také k neuvěřitelnému množství 70.000 clicků, což jak jsme byli poučeni je počet přečtených jednotlivých stránek našeho webu. Zajímavé. K přečtení doporučujeme i portál www.atlas.cz, rubriku zábava, podrubriku hudba, článek o Patrole z 1.11.2002 a k němu poněkud opožděnou lednovou diskusi. Napište nám váš názor. Zajímavé názory odměníme plakáty formátu A2 s našimi obličeji a Tomášovým ksichtem.

Na co se můžete těšit

V přístím čísle vám určitě prozradíme, kdy se na Country rádiu bude vysílat záznam koncertu z prosincového divadla ABC, podíváte se do zákulisí přípravy nového Robertova CD a vypíšeme jarní soutěž na měsíc březen.

Buďte s námi a INFERNETUJTE !!!

Také nám pište na rdolejs@iol.cz