Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele nové · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Dostaveníčko s První republikou · Nové CD nové · Kontakt

facebook facebook

Křest nového CD Patroly " Zpráva o stavu pražských hospod 2003 " se koná 21.10.2002 v pražské Novoměstské radnici od 19:00 hod. Účastní se všichni hosté z alba. Kmotry budou Michal Horáček, Petr Hapka a Zbygniew Czendlik.
8.12.2002 chystá Patrola koncertní premiéru nového CD v pražském divadle ABC od 15:00 a od 19:00 hod. Hosté : Petr Muk, Aleš Brichta, Tesaříci, Věra Nerušilová, Míša Jílková a další. INFERNETUJTE !!!

CD Zpráva o stavupražských hospod 2003

Křest nového CD Patroly " Zpráva o stavu pražských hospod 2003 " se koná 21.10.2002 v pražské Novoměstské radnici od 19:00 hod. Účastní se všichni hosté z alba : Karel Gott, Lou Fanánek Hagen, Petr Pečený, Aleš Brichta, Michaela Jílková, Richard a Vladimír Tesaříci, Věra Nerušilová, Josef Vojtek a Petr Muk. Jiří Suchý se objeví popředstavení. Gastronomickou režii večera má na starosti firma Golem. Kmotry budou Michal Horáček, Petr Hapka a Zbygniew Czendlik. Pokud máte zájem o pozvánky na akci, ozvěte se prosím na mailové adresy známé z našeho Infernetu : např.:  rdolejs@iol.cz . Slibujeme, že se bude méně hrát a více slavit !!!

Koncertní premiéra nového CD Patroly v divadle ABC

8.12.2002 chystá Patrola koncertní premiéru nového CD v pražském divadle ABC od 15:00 a od 19:00 hod. Hosté : Petr Muk, Aleš Brichta, Richard a Vladimír Tesaříci, Věra Nerušilová, Míša Jílková, Lou Fanánek Hagen, Petr Pečený, dětský soubor Vltavín pod vedením Drahomíry Vlachové, František Raba, Zdeněk " Charlie Blažek. Pražské publikum uvidí v první půlce koncertu sedmdesátiminutovou kabaretní " Zprávu o stavu pražských hospod " ve které účinkuje Patrola a oba Papoušci, tedy otec i syn. V druhé polovině představení se k základní sestavě Patroly přidají František Raba a Zdeněk" Charlie" Blažek a ve skoro hodinovém bloku doprovodí všechny hosty. Objednávky vstupenek směřujte opět na naše maily : např. : rdolejs@iol.cz

Pro fajšmekry je třeba dodat, že na přání Aleše Brichty bude divadelní klub otevřen až do časných ranních hodin. Zkrátka : " NEPUDEME SPÁT, AŽ RÁNO V ŠEST !!! "

Novinky na INFERNETU

Vážení a milovaní čtenáři, moc nás těší vaše četné návštěvy na našem webu. Chystáme pořád různá vylepšení, což už je snad markatněji vidět v sekci fotografií, budou nová videa a velmi brzo ukázky z našeho nového CD. Omlouváme se, že jsme pomalejší, než jsme si původně mysleli, ale bohužel příprava našeho nového CD si vyžádala mnohem víc času než jsme mohli očekávat. Ale zas to CD stojí za to.

Hvězdy na Vltavě

Velký koncert České televize na podporu obětem letošních povodní se jmenuje Hvězdy na Vltavě. Přibližně ve 21:20 vystoupí Patrola v přímém přenosu na ČT1 spolu s Alešem Brichtou, Jiřím Suchým a Petrem Mukem. Celý koncert přenáší také Český rozhlas - Radiožurnál.

Ostatní

Mějte prosím trpělivost. Všechny kolonky našich stránek budeme průběžně doplňovat, tak jak nám to Patrolácká vytíženost dovolí. Pravidlo, které se snažíme zachovat je : " Pořád novinky na našem Infernetu !!! "

 

Takže :  " Buďte s námi a INFERNETUJTE !!!"