Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Zazpíváme si? Zazpíváme si! V červnu a v červenci se skupinou Patrola Šlapeto!

V sobotu 9. června hrajeme na Mírovém náměstí v Ústí nad Orlicí. Vystupujeme v rámci parádní akce: Slavnosti město v pohybu - Týden dobré pohody. A nebude to vystoupení ledajaké.


Spojili jsme síly s legendární skupinou LOJZO ze Slovenska, někde si proházeli písničky a někde spojili síly. Takže vás čeká premiéra dvou a půlhodinové show při které můžete zpívat tančit, ochutnávat místní laskominy, popíjet lahodné nápoje a prostě mít se dobře. Vstup je volný. Vykopáváme v 17:15 a zdržíme se do cca 19:45. Tak koukejte přijít.

V neděli 10. června hrajeme na Výstavišti Floria v Kroměříži.. Vystupujeme v rámci bohulibé akce: Slavnosti lidové hudby. A nebudeme na vás sami. Během dne ještě vystoupí: Staropražští heligonkáři, Jožka Šmukař, Eva a Vašek a legenda Naďa Urbánková. Začínáme ve 14:15 a hrát bychom měli do 15:30.

V sobotu 16. června hrajeme v zámeckém parku ve Vlašimi v rámci několikadenního festivalu Vlašim žije! pořádaného k 700. výročí založení města pro všechny obyvatele žijící spolkovou činností. Začínáme v 16:00 a končíme v 17:30. Po nás přijde na řadu legendární Čechomor.

V sobotu 23.6. hrajeme speciální koncert k 100. výročí republiky v Určicích. Hrát budeme již od 16:00 před Sběrným dvorem, pak se s panem starostou svezeme na žebřiňáku, samozřejmě i tady budeme hrát, u Pomníku padlých zahrajeme hymnu a od 18:30 zahrajeme netradiční koncert v sokolovně.

V neděli 1.7. vás můžeme pozvat na klasické vystoupení kapely Patrola Šlapeto, tentokrát pod názvem "Koncert v Aboretuů v Bílé hoře. Hrajeme od 15:00 do 17:00.

Ve čtvrtek 5.7. jedeme popřát našim kamarádům k 4. výročí založení Kavárny s párou do Litoměřic. Kavárna je krásná, paní majitelka též, jsou tam samí milí lidé, hrajeme od 15:00, konec není stanoven.

V soboru 14.7. váz zveme na slavnosti Svijanského piva, tedy tam, kam patříme jako prdel na hrnec. Vykopáváme někdy kolem čtvrté a zdržíme se hodinu a půl.

V neděli 22.7. vám zveme do krásné zahrady Františkánského kláštera v Kadani, kde vás čekáme od 16:00 hodin a hrajeme do 17:30. Pokud si vytleskáte přídavky, tak i déle.

 

Přejeme krásné jarní a letní dny.

Těšíme se na vás.

Vaši Patroláci Šlapeťáci.