Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Je tady konečně jaro. A s ním padla i první klapka natáčení našeho nového CD s příznačným názvem "Chytila Patrola...."
V přípravě je 29 písniček, z kterých pro vás vybereme materiál na CD, které bychom rádi pokřtili 22.10. v divadle Semafor. Natáčíme každou neděli v Litoměřicích, kde se nám líbí.

Vážení a milí fanoušci, vážené a milé fanynky, milá fanouščata z toho nevyjímaje. Dovolujeme si vás pozvat v pátek 5.5. do pražského divadla Semafor na pořad Dveře dokořán pro Johanku Kopačkovou spojený s křtem jejího prvního CD. večerem provázejí Jiří Suchý a Jitka Molavcová, pozvání přijali: Zuzana Maxa, Ajrín Zlámalová, Lucka Černíková, Felix Slováček jr., Michal Stejskal a Michal Malátný. Výše uvedené umělce doprovodí orchestr divadla Semafor pod vedením Jiřího J.N. Svobody a skupina Patrola Šlapeto.

Poslechněte si také již 23 díl dostaveníčka s První republikou a to v pondělí 23.3. od 21:00 na Country radiu. A co vás tentokrát čeká a nemine?

V našich zprávách podíváme za jedním netradičním pivařem do kanadského Edmontonu, dozvíme se o velkém objevu Středoasijské ethnografické výzkumné expedice, která objevila zcela nový národ, dojde i na sport a jeden velký trampský potlach.

Náš odvážný reportér Vladimír Iljič Pecháček navštíví pravý nefalšovaný trampský potlach v Údolí běsů, kde je sheriffem legendární Frenky Cancák řečený Máslo, a kde se dnes bude zpívat a vzpomínat na zlaté trampské časy..

Do studia Country radia První republika zavítá také největší žijící odborník na trampskou tématiku, znalec trampských rituálů i zvyků, populární pražský trampolog a mimochodem i polyhistor a odborník na všechno živé i neživé, profesor doktor Harel Koza, kandidát věd, vydavatel a literát.

když už je to jaro, pojďte si s námi zazpívat 29.4. do areálu Břevnovského kláštera nebo 3.6. na XI. ročník Sodomkova Mýta do Vysokého Mýta.

Další koncerty najdete v přehledu koncertů, doplňena jsou i videa a všechna Dostaveníčka s První republikou.

Buďte s námi a INFERNETUJTE!

S úctou Vaši Patrolách/Šlapeťáci