Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

EVERGREEN TOUR 2015: Josef Zíma, Yvetta Simonová, Eva Pilarová, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Karel Kahovec, Viktor Sodoma, Rangers Band, Patrola Šlapeto, George & Beatovens a Charlies Band. Opravdové legendy a k tomu 4 hodiny jejich největších hitů.
KONCERTY VE SPORTOVNÍCH HALÁCH. POZOR ZMĚNY TERMÍNŮ!!!: 30.3.Pardubice, 2.4.Liberec, 7.4. Plzeň, 9.4.Trutnov, 13.4.Opava, 14.4.Ostrava, 25.4.Zlín, 26.4. Brno, 29.4. Praha, 6.5.České Budějovice!!!
EVERGREEN TOUR 2015.ZMĚNY TERMÍNŮ.

EVERGREEN TOUR 2015: Josef Zíma, Yvetta Simonová, Eva Pilarová, Pavlína Filipovská, Karel Štědrý, Karel Kahovec, Viktor Sodoma, Rangers Band, Patrola Šlapeto, George & Beatovens a Charlies Band. Opravdové legendy a k tomu 4 hodiny jejich největších hitů.

 

TERMÍNY.

KONCERTY VE SPORTOVNÍCH HALÁCH. ZMĚNY TERMÍNŮ: 30.3.Pardubice, 2.4.Liberec, 7.4. Plzeň, 9.4.Jihlava, 13.4.Opava, 14.4.Ostrava, 25.4.Zlín, 26.4. Brno, 29.4. Praha, 6.5.České Budějovice!!!

 

TISKOVÁ ZPRÁVA.

E V E R G R E E N   T O U R

Rodinná show pro všechny generace

4 hodiny zábavy s hvězdami,
zpívajícími živě své největší hity

Yvetta Simonová                  

Josef Zíma                        

Eva Pilarová

Karel Štědrý     

Pavlína Filipovská     

Karel Kahovec     

Viktor Sodoma

Patrola Šlapeto  

Rangers Band   

George & Beatovens    

Charlies Band


Rodinná show pro všechny generace, 4 hodiny zábavy s hvězdami, zpívajícími živě své největší hity, to je EVERGREEN TOUR!

Žárlivý Kakadu, Ježek se má, Včera neděle byla, Tralala, Proč se lidi nemaj rádi, Mám malý stan, Milenci v texaskách, Monti Čardáš, Rodeo, Dám tisíc dukátů, Hříšní lidé města pražského, Svou lásku jsem rozdal, Paní v černém, Parní stroj, Čí je Praha? Naše!, Ta naše písnička česká, Vaya Con Dios, Romeo, Kingston Town, Neplač malá či Náhrobní kámen …

To je jen zlomek hitů všech interpretů, které na show zazní!

Dramaturg a režisér show EVEGREEN TOUR, Radan Dolejš, svěřil moderaci Pavlíně Filipovské a Karlu Štědrému. Každý interpret bude mít svůj blok o délce přibližně 30 minut, ve kterém zazpívá společně s orchestrem Charlies Band největší hity své kariéry.

Yvetta Simonová, čiperná a celoživotně oplývající dobrou náladou, oslaví během EVERGREEN TOUR  své šestaosmdesáté narozeniny. Svůj věk si nijak nepřipouští a také se s ním ani netají a my si myslíme, že třeba od některých z fanoušků dostane v průběhu celé show jako dárek i takový, který jí celoživotně dělá radost největší, parfém.

Eva Pilarová, která letos oslavila  půlkulaté 75. narozeniny se těší, že se opět setká s  velkým počtem svých fanoušků, tak jak se jí to daří i na letních festivalech, kam ji chodí podpořit všechny generace, jak mladí, tak i ti odrostlejší.

Jak to vypadá, diváci se mají opravdu na co těšit a nebyl by to Josef Zíma, aby si z celého turné tak trochu nedělal legraci. "Já se těším moc, protože diváci nevědí, do čeho jdou. Tuhle jsem si na papír napsal léta všech nás sedmi dříve narozených, sečetl je a vyšlo mi neuvěřitelné číslo. Poslouchejte. Když budeme všichni na jevišti, tak nám dohromady bude 530 let. Tak tohle už se asi jen tak někomu nepovede,“ dodal.

Duchovní otec a producent  celé show EVERGREEN TOUR,  Jaroslav Topercer z firmy T Production CZ, spol. s r.o.,  říká: „Jsem nadšený tím, že se nám podařilo dát dohromady hvězdy, které hned tak na jednom pódiu pohromadě neuvidíte. A že si všechny našly ve svých nabitých diářích tolik volných termínů, aby mohly s EVERGREEN TOUR  potěšit své fanoušky napříč republikou a ne jen, jak bývá v našich krajích zvykem, navštívit jen ta největší města. Těšíme se, spolu s diváky, že to bude opravdu podívaná pro celé rodiny."

Samostatné bloky dostane i skupina Geroge & Beatovens při své vzpomínce na Petra Nováka nebo doprovodu Karla Kahovce a Viktora Sodomy, zpívajícího písně z repertoáru Matadors.

Rangers Band zavzpomínají na období Plavců i Rangers.

Patrola Šlapeto vzdá hold pražskému písničkáři, herci, textaři a režisérovi, Karlu Hašlerovi.

Turné se představí v deseti českých halách v březnu až květnu
příštího roku. 

Pardubice - ČEZ Aréna

Liberec - Tipsport Aréna

Plzeň - hala Lokomotiva

Ostrava - Sareza

Opava - Sportovní hala

Brno - hala Vodová

Jihlava - Trutnov

České Budějovice - hala Stromovka

Zlín - hala Euronics

Praha - Lucerna

Vstupenky budou v prodeji od 15. října v obvyklých předprodejích již od 299 Kč!