Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

Krásné léto plné slunných a pohodových dnů přejí všem přátelům, kamarádům, fanouškům, fanynkám i fanouščatům vaši Šlapeťáci. Brzy se vám ohlásíme s programem našeho koncertního podzimu a věřte, čekají vás všelijaká překvapení. Buďte s námi a Infernetujte!
A co vás třeba čeká? 14 koncertů Patroly Šlapeto ve vybraných Kozlovnách po celé ČR, koncertní křest našeho nového CD/DVD v pražském divadle Semafor 23.11. od 15:00 a od 19:hod. se zajímavými kmotry…
Krásné ŠLAPEŤÁCKÉ LÉTO 2014 !!!

Krásné léto plné slunných a pohodových dnů přejí všem přátelům, kamarádům, fanouškům, fanynkám i fanouščatům vaši Šlapeťáci. Brzy se vám ohlásíme s programem našeho koncertního podzimu a věřte, čekají vás všelijaká překvapení. Buďte s námi a Infernetujte!!!

MALÁ NÁPOVĚDA!!!

A co vás třeba čeká? 14 koncertů Patroly Šlapeto ve vybraných Kozlovnách po celé ČR, koncertní křest našeho nového CD/DVD „Mým domovem ztichlá je putyka v pražském divadle Semafor 23.11. od 15:00 a od 19:hod. se zajímavými kmotry… a dál se nechte překvapit. Těšit se samozřejmě můžete na Vendulku Příhodovou, Roberta Papouška i Luboše Focka.  Jména kmotrů a hostů odtajníme včas. Vstupenky půjdou do prodeje se začátkem Semaforské divadelní sezóny. Klipy na chystané DVD bychom měli natočit na konci srpna ve studiu Šlágr Tv v Dubném u Českých Budějovic. Ale dál se už opravdu, ale opravdu nechte překvapit.

MALÁ STATISTIKA A PODĚKOVÁNÍ!

Víte, že?
Návštěvnost našeho šlapeťáckého webu (www.patrola-slapeto.cz, www.patrolastaroprazska.cz, www.slapeto.com a www.rtdagentura.cz) překročila k dnešnímu dni magickou hranici pěti miliónů clicků?
Přesně: 5.011.111 clicků!

Návštěvnost našeho kanálu na youtube.cz má k dnešnímu dni 2.258.415 shlédnutí a 551 odběratelů?

Na našich fb stránkách https://www.facebook.com/patrola.slapeto je 4.354 aktivních fanoušků?

Nevíte? My to taky nevěděli, tak se divíme a moc vám děkujeme za přízeň.

Buďte s námi a Infernetujte!!!

S úctou vaši Šlapeťáci/Patroláci