Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Stáhněte si prosím:  Chytila Patrola (CD) nové · Dostaveníčko s První republikou · Kontakt

facebook facebook

POZOR! POZOR!!! VELKÉ PŘEKVAPENÍ! Nové CD skupiny Patrola Šlapeto vychází v limitované edici již v sobotu 14. června. Získají ho ZDARMA!!! všichni věrní, kteří navštíví letošní DEN KOZLA pořádaný ve znamení 140.výročí Velkopopovického pivovaru.
Na DEN KOZLA vystoupí v areálu VKP: Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band, Sto zvířat a Patrola Šlapeto. K vydání nového CD pořádají šlapeťáci mimořádnou autogramiádu. CD zdarma pouze na DEN KOZLA!!!
NOVÉ CD SKUPINY PATROLA ŠLAPETO!!!!

POZOR! POZOR!!! VELKÉ PŘEKVAPENÍ! Nové CD skupiny Patrola Šlapeto „Mým domovem ztichlá je putyka vychází v limitované edici již v sobotu 14. června 2014. Získají ho ZDARMA!!! všichni věrní, kteří navštíví letošní DEN KOZLA pořádaný ve znamení 140.výročí Velkopopovického pivovaru. Na CD se objeví celkem 22 písní, zpívá se v nich o 19 hospodách a hospůdkách, nepřeberném množství dobrých piv a krásných žen. A víc už nesmíme zatím,ani naznačovat….

ÚČINKUJÍCÍ NA DNU KOZLA 2014:

Na DEN KOZLA vystoupí v areálu Velkopopovického pivovaru skupiny: Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band, Sto zvířat a Patrola Šlapeto. K vydání nového CD pořádají Šlapeťáci mimořádnou autogramiádu přímo v areálu pivovaru. CD „ Mým domovem ztichlá je putyka bude zdarma pouze na DEN KOZLA!!! A jak to bude dál se dozvíte včas….

 

Sledujte náš FB nebo INFERNET, budeme vás včas informovat…..