Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele nové · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Dostaveníčko s První republikou · Nové CD nové · Kontakt

2006
2005
2004
2003
2002
2001

2006

2. 2. 2006 Konečně. Zprovoznění prvních úprav patroláckého INFERNETU. Ode dneška je volně ke stažení a k následnému vypálení fifa for coins CD bonusů a rarit "Máme v kleci Papouška", které jsme přichystali jako malý dárek všem našim fandům. Najdete ho v rubrice "Vypalte si prosím", stejně tak jako postup jak při stahování jednotlivých písní postupovat. Příjemný poslech!

1. 2. 2006 Od 16:30 korepetice s herci a zkouška Patroly pro večerní představení Kabaretu Rokoko. S Gustou Oplustilem schůzka nad plánovanými oslavami 5.výročí koncertní a nahrávací činnosti skupiny Patrola alias Šlapeto Revival Band s malým šlapeťákem Robertem Papouškem z Modřan a velkým šlapeťákem Radanem Dolejšem z Proseka nedaleko Bohnic. To je totiž celý název našeho tělesa. Haha 

16. 1. 2006 Od 16.00 korepetice s herci a zkouška Patroly pro večerní reprízu Kabaretu Rokoko, od 19:00 představení. V publiku vzácný host Jaromír Hanzlík. S Radanem zavzpomínali na jejich seznámení při pouliční produkci Šlapeta ve švýcarském Bernu.
1. 1. 2006

Mezi čtvrtou a pátou hodinou ranní řádí Patrola s Robertem Papouškem vydatně na obrazovce Tv Nova. Je pravda, že se letos neprobojovala do silvestrovského Prime Timu, hádejte proč asi ?!, zato se do něj probojoval Radan ve "starém" Šlapetu s písní Já mám holku od Odkolků. Byl to střihový pořad Vladimíra Menšíka a Radan byl poněkud mladší a hubenější :)