Průvodce webovými stránkami Česky  English  Deutsch  Patrola Šlapeto na facebook facebook
Hlavní stránka · Aktuálně · Koncerty · Pro pořadatele nové · Foto · Video · Kniha návštěv · Napsali o nás
Dostaveníčko s První republikou · Nové CD nové · Kontakt

2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989


2001

Leden Natáčíme scénickou úpravu písně "Holka, vem si frizéra", kde ztvárňujeme učedníky cechu lazebnického, kteří kadeří naše přední zpěvačky Helenku Vondráčkovou, Leonu Machálkovou, Kateřinu Brožovou a dokonce i Otakárii Litomiskou. Mistra kadeřnického nám všem mistrně dělá Josef Dvořák.( scénář opět Dolejš, režie Adamec ). Radan mizí na dovolenou, aby nám za chvíli zmizel úplně z kapely i ze života.
Únor Krize v kapele vrcholí. Po několika schůzkách a domluvách co se Šlapetem dál vyhlašuje Radan, že kapelu opouští. Dohráváme spolu do 28.3. všechny nutné koncerty. Radan má svoji šatnu. V autě se mlčí. Na koncertech nikdo nic nepoznal. Je to jako za starých časů.
Březen Vystupujeme jako součást cirkusového představení ( už bez Radana ) pod šapitó cirku JO-JOO v Praze Počernicích. Mezi lahůdky tohoto performance patří kouzelný výstup Iva Zelenky z klece a především obtesávání hořícími noži na kruhu roztočeného Michala Žáry. To komentoval Petr Kůs výrokem: "Pane řediteli, pane řediteli, smrdí krev? Protože jestli ano, tak je tady Michal úplně raněnej...." 28.3.poslední společné představení v divadle v Písku. Radan všem poděkoval, v tichosti se rozloučil a zmizel. 29.3. vystupuje Radan už se svoji novou skupinou Šlapeto Revival Band alias Patrola v sále Smíchovského pivovaru. V kapele má bicí, zpátky Jirku Pánka, Karla Hozu na akordeon, Tomáše Jelínka a taky a hlavně malýho Šlapeťáka Roberta Papouška. Ale to už je úplně jiná kapitola................... P.S. To nebyla krev.
Duben

Od dubna 2001 se začala psát nová kapitola historie skupiny Šlapeto. S touto historií nemá skupina Patrola a ani žádný z jejich členů nic společného. O věrohodnosti faktů zveřejňovaných členy skupiny Šlapeto na jejích webových stránkách a v tisku lze přinejmenším s úspěchem pochybovat.

I tak přejeme Šlapetu hodně zdaru, úspěchů a pevného duševního zdraví !!!

Vaši Patroláci